Kariera

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Jutrzenki 49

Zadania:

  • Prace związane z obsługą administracyjną hurtowni materiałów budowlanych;
  • Segregacja dokumentów sprzedaży;
  • Ewidencja i nadzór nad obiegiem dokumentacji przychodzącej i wychodzącej;
  • Kontrola stanu artykułów biurowych i zamawianie zapasów;
  • Tworzenie dokumentów

Wymagania:

  • Status studentki/studenta;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania;
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne;
  • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Exel, Power Point).

Oferujemy:

  • Pracę na pół etatu;
  • Dobre warunki wynagrodzenia i zatrudnienia;
  • Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

agnieszka@kenpol.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłączenie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. nr 133, poz. 883)