Audyt

Audyt

Jeżeli doradztwo telefoniczne, mailowe, lub spotkanie w jednej z naszych siedzib, które mieszczą się w: Warszawie, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim i Świętochłowicach nie są wystarczające. Żaden problem! Przyjedziemy do Ciebie i wykonamy darmowy audyt w Twoim domu.

 

Zadzwoń do nas 22 8410574, wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania w Twoim domu i przeprowadzimy szczegółowy audyt, który do niczego Cię nie zobowiązuje! Celem naszego audytu będzie określenie i rekomendacja optymalnych rozwiązań (technicznych, organizacyjnych, formalnych). 

Podczas audytu:

  • określimy zakres prac, które doprowadzą do zmniejszenia zapotrzebowania budynku na ciepło;
  • wskażemy najbardziej optymalne rozwiązania (nie tylko z punktu widzenia kosztów realizacji, ale też oszczędności energii);
  • wycenimy koszt całej instalacji pompy ciepła wraz z jej montażem;

Dzięki naszemu audytowi będziesz miał pogląd na realne oszczędności, jakie możesz uzyskać instalując pompę ciepła. Jesteśmy pewni, że w trakcie audytu znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu. Pamiętaj, to my jesteśmy dla Ciebie! Podczas audytu odpowiemy na każde Twoje pytanie. Po spotkaniu dostaniesz od nas niezwłocznie maila z całkowitym podsumowaniem i wyceną inwestycji.

 

Napisz do nas lub skontaktuj się z jedną z naszych filii, które mieszą się w: