Doradztwo

 

Kenpol to rodzinna firma działająca na rynku od 39 lat. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Za cel postawiliśmy sobie pomóc Ci oszczędzić energię, co znacząco zmniejszy Twoje koszta w perspektywie wieloletniej. Jest to tylko jeden z efektów korzystania z odnawialnych źródeł energii. Słońce - daje nam niezliczone możliwości rozwoju. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozwoliły nam na przetwarzanie energii słonecznej w prąd elektryczny. Fotowoltaika to nie tylko oszczędność, to również mądre zarządzanie zasobami naturalnymi.

Wprowadź razem z nami słońce do swojego domu i produkuj tyle energii, ile potrzebujesz. Nasze doświadczenie i wiedza przekładają się na Twoje oszczędności, jakie możesz uzyskać dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej. 

Panele fotowoltaiczne i instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych, rolnictwa czy firm to tylko część naszej oferty, możemy zaproponować Państwu również pompy ciepła i termomodernizację budynku. Pracujemy na jasnych i przejrzystych zasadach. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i jesteśmy do Twojej dyspozycji

Oferujemy kompleksową opiekę na każdym etapie od projektu, poprzez montaż, jak również pomoc w wypełnieniu wniosku do programu dofinansowania „Mój prąd”, „Czyste powietrze” i załatwienie wszelkich formalności, abyś mógł się cieszyć swoją instalacją.