Aktualności

Wyniki XII Targów Grupy PSB

Wyniki XII Targów Grupy PSB niosą optymizm

Wyniki XII Targów Grupy PSB

19-20 marca 2014 r. odbyły się w Kielcach XII Targi Grupy PSB*. Podczas tragów zawarto 9700 kontraktów na kwotę prawie 250 mln zł. W targach uczestniczyło 305 wystawców, głównie najbardziej znanych producentów materiałów budowlanych w Polsce, jednocześnie kontraktowych partnerów Grupy PSB oraz ponad 300 firm kupców PSB dysponujących składami materiałów budowlanych oraz sklepami PSB-Mrówka i PSB-Profi w całej Polsce.

Udziałowcy i partnerzy PSB są zgodni – marcowe targi w Kielcach są swego rodzaju „Barometrem Budowlanej Wiosny”. Zawarte kontrakty i zapisane w nich warunki pozwalają z dużą dozą sprawdzalności prognozować sytuację na rynku materiałów budowlanych w II kwartale, a nawet w całym nadchodzącym sezonie budowlanym.

Podczas Tragów odbyła się konferencja prasowa z udziałem dziennikarzy z pism branżowych i dzienników oraz odbyła się prezentacja "Jak budować domy energooszczędne" i "Kontrowersyjne zagadnienia w podatku VAT".

* Targi Grupy PSB to impreza typowo handlowa, wyłącznie dla składów PSB (akcjonariuszy) i dostawców Grupy PSB - producentów materiałów budowlanych [bez udziału publiczności].

Galeria zdjęć